VZPOMÍNÁME !!

Každý jste byl jedinečný a nikdy na Vás nezapomeneme, v našich srdcích budete stále. Odpočívejte v pokoji!!


fenka ARIEL

nar. 7.6.2006 - 21.3.2012

Tak o téhle fence bych mohla napsat román.. můj první vlastní pes!! Modrá německá doga s PP, celým jménem Ariel z Honzovy chalupy, nazývaná MYŠKA. Fenka, která mi obrátila život!! Když jsem si jí dovezla domů, to modré hebké klubíčko s modrýma očkama.. tak mě úplně dostala, totálně jsem jí propadla. Byli jsme dva závisláci, jedna bez druhé neudělala ani krok ( spala se mnou v posteli, kde jsem šla, všude jsem ji brala sebou..). A možná i proto se s ní stala atypická doga.. bránila mě, hlídala chalupu ( kdo měl chuť vejít, jasně mu dala najevo, ať nato nemyslí)..Co jsme u předchozích fenek neznali, tak ona zvládala 100%. Ale na druhou stranu měla základní výcvik, byla poslušná, vychovaná a nikdy nikomu neublížila. Pro mě to byl a stále v mém srdci je PÁN PES!!!!! Zemřela náhle, nečekaně, doma na gauči (naštěstí úplně bez bolesti) na srdeční selhání ve věku 5,5 let. Byla to hrozná rána!!! Myško, nikdy na tebe nezapomenu!!!


fenka CHARKA

nar. 17.2.2002 - 6.9.2012

Byla to fenka anglického špringršpaněla s PP, celým názvem Chara z Hbockého dolu. Pořídil si jí brácha, který aktivně provozuje myslivost. Fenka byla mazlíček rodiny.. hodná, mazlivá, přítulná, ale jen do té doby, než vešla do lesa, to s ní byl úžasný lovecký pes. Brácha jí připravoval na zkoušky, jenže ty napoprve neudělala a na další už s ní nešel. To byla veliká škoda, protože byla velice šikovná a velký pracant. Ale jako předchozí fenka Aida, byla i ona vítací pes, která měla ráda každého človíčka. Bohužel Charka začala mívat epileptické záchvaty, které se stářím stupňovaly a do toho těžký zánět dělohy, bez možnosti operace, tak jsme jí museli nechat uspat.. dožila se 10 let.

fenka AIDA

nar. 1994 - 10.8.2007

Aida byla čistokrevná fenka německého ovčáka s PP. Pořídili jsme si jí, protože jsme si mysleli že Bobek umírá, přestal žrát, hýbat se.. jenže dovezením malé rošťándy prostě ožil ( doteď to nechápu) a byl tu s námi ještě mnoho let. Aida byla velká, statná fena, já s bráchou ještě děcka a naši na ni neměli čas, tak to dopadlo, že to byla trochu lumpačka.. ale hodnááá a to doslova. Všichni pro ni byli kamarádi a každého pustila do chalupy. Zemřela na rakovinu mléčné žlázy, v jejím vysokém věku nebyla možná operace, ale dožila se krásných 13 let.


pes BOBEK 

nar. asi 1986 - 2002

Bobek byl náš úplně první pes a mamka ho našla a přivedla domů v roce 1990, když já jsem byla ještě malá. Byl to malý tříbarevný kříženec, podobný bíglu. Pro mě jako pro dítě to byl ideální pes, se kterým jsem chodila na vycházky. Byl hodný, měl nás moc rád a byl nám vděčný.. a taky to byl úžasný hlídač. Každého nezvaného hosta hned držel za nohavici. Jednoduše, malý tělem, velký duší!! Pošel přirozenou smrtí - stářím, dožil se asi 16 let.