V nových domovech - kontakty na chovatele

Sameček Zrexor EDDIE, bydlí na Slovensku u p. Ingrid a jejího syna. Aktivně se účastní králičího hopu ( dokonce byl i v televizi), je zařazený do chovu, ale hlavně je to miláček rodiny.

www.minikralik.wbl.sk

Samička Zrexor DAIDA, bydlí u Lucie v Boleradicích u Brna. Je to krásná, nadějná samička do chovu, váhu v dospělosti má 1250g, a ucho 5,2cm. Na výstavu se s chovatelkou chystají letos v létě a po úspěšném absolvování zařazení do chovu.

www.teddy-boleradice.estranky.cz

Sameček zakrslého kastorexe BLUE, bydlí u p. Gábi v Chrámečné u Vizovic. Sameček je ohodnocený na výstavě 93b. a 94b, a je aktivně využíván v chovu.

www.kralicci.websnadno.cz

Samička Ztč jménem JULINKA, bydlí v bytě se Zuzkou, Radimem a jejich miminkem Emičkou. Samičku mají jen jako rodinného mazlíka.

Samička ROSE a sameček JACK, bydlí u Michaely v jižních Čechách, která kvůli nim vstoupila do klubu chovatelů.  Králíčci se účastnili výstavy, jsou zařazeni do chovu a jejich miminka budou mít vystavený průkaz původu.

www.usacci-od-jaji.webnode.cz

sameček Zrexor jménem KUKY, bydlí v bytě v Ostravě u p. Martiny. Samečka mají jen jako rodinného mazlíka a ať se doma jen tak nanudí. Nejraději polehává v předsíni a nechává se škrábat.

chovný sameček z Německa RIČI a samička POPELKA  jsou u p. Miroslavy v Pardubicích. Sameček byl oceněný 95b. a samička na speciálce zakrslíků 94,5b. Jedná se o velice kvalitní a nadějný chovný pár. Paní Miroslava má chovatelskou stanici psů, morčat a nyní chová i zakrslé králíky s rodokmenem ČSCH. Více na jejich webových stránkách.

www.fantom-chlum.cz

samička Zrexor TEREZKA, je u p. Lady v Mikulčicích u Hodonína. Samičku mají jako mazlíka, ale i do chovu.

www.kralicci-od-alexy.webnode.cz

sameček Ztč jménem REXÍK bydlí v bytě u p. Vladislavy. Paní má ještě samičku Chilli téhož plemene a plánuje začít s chovem. Rexík je hodný, mazlivý a pohybuje se volně po bytě.

sameček zrexor POMERANČ, bydlí u paní Lenky v bytě s jejími dvěma dcerkami. Sameček byl již u nás miláček rodiny a zůstane miláčkem i v rodině nové!